Garderoba Green biała
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Funkcjonalna i pojemna garderoba to podstawowy element każdego przedpokoju. W skład garderoby Green wchodzi: szafka z dwoma klapami otwieranymi do dołu, lustro, półka, wieszak oraz uchylny front z lustrem za którym znajduje się pięć półek.
Kolorystyka:
- biały.
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm,
- obrzeża wykończone okleiną ABS,
Wymiary:
- szerokość: 90cm,
- wysokość: 195cm,
- głębokość: 34cm.


Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 90cm |
| Wysokość | 190cm |
| Głębokość | 34cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 482 |