Komoda Arco 138 1D4SZ biały połysk
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minimalizm kolekcji Arco świetnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Idealnie dobrane kolory wypełnią przestrzeń, w której zaczynasz oraz kończysz swój dzień.
Kolorystyka:
- biały + biały połysk + dąb grandson.
Wykonanie:
- korpus: płyta wiórowa laminowana 16mm,
- front: płyta wiórowa laminowana 16mm,
- fronty w białym połysku,
- obrzeże: ABS.
- 4x szuflady, 1x drzwi
- System push-to-open - bezuchwytowy system otwierania,
- Płyta odporna na zanieczyszczenia,
- obrzeże: ABS,
Wymiary:
- szerokość: 138cm,
- wysokość: 90,5cm,
- głębokość: 40cm.


Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały / biały połysk |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 138cm |
| Wysokość | 90cm |
| Głębokość | 40cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 72 |