Komoda Oro KSZ-107 biały
Opis
Kolekcja meblowa Oro to nowoczesna i elegancka linia mebli, która wyróżnia się połączeniem minimalistycznego designu z wyrafinowanymi detalami.
Ponadto kolekcja Oro idealnie wkomponuje się w elegancki salon, przedpokój czy biuro, tworząc przestrzeń pełną harmonii i luksusu.
Wykonanie komody Oro KSZ-107:
- Wykonanie korpusu: płyta laminowana 16mm
- Wykonanie frontów: płyta laminowana 16mm
- Kolorystyka korpusu: biały
- Kolorystyka frontu: biały
- Uchwyt: bez uchwytowy system otwierania push-to-open
- Nogi: w kolorze czarnym lub złotym opcjonalnie do wyboru
- Obrzeże: ABS 0,5mm w kolorze złotym (górny i dolny blat)
- Zawiasy: GTV
- Prowadnice: kulkowe, pełen wysuw
Wymiary:
- szerokość: 107cm
- wysokość: 85cm
- głębokość: 39cm

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 107cm |
| Wysokość | 85cm |
| Głębokość | 39cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 5028,5030 |