Komoda Paris 3F3S dąb sonoma
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komoda Paris została stworzona w stylu nowoczesnym. Pojemna i funkcjonalna przyozdobi Twój salon.
Kolorystyka:
- dąb sonoma
Wykonanie:
- obrzeża oklejone melaminą,
- korpus: płyta laminowana / fronty: płyta MDF o grubości 16mm,
- uchwyty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego,
- szuflady: 3 sztuki,
- drzwi: 3 sztuki.
Wymiary:
- szerokość: 103,4cm,
- wysokość: 70cm,
- głębokość: 37cm.


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb sonoma |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 103cm |
| Wysokość | 70cm |
| Głębokość | 37cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 328,329 |