Komoda Rumba 3F old style
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komoda Rumba dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych. Zachwycająca, pojemna i estetyczna komoda będzie doskonałym dopełnieniem do Twojego salonu.
Dostępna kolorystyka:
- biały,
- dąb lefkas,
- dąb sonoma,
- beton jasny + biały,
- old style + matera.
Wykonanie:
- płyta laminowana 15mm,
- tył wykonany z płyty HDF,
- drzwi: 3 sztuki,
Wymiary:
- szerokośc: 148,8cm,
- wysokość: 82cm
- głębokość: 40,3cm

Dane techniczne
| Kolorystyka | Old style / matera |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 148cm |
| Wysokość | 82cm |
| Głębokość | 40cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 336,729,730,728,7155,7156 |