Komoda Sky Sk155 dąb riviera
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczna forma ubrana w dębowy dekor na tle, której wydobywa się prosty uchwyt. Listwa okalająca korpus stanowi solidną podstawę dla całej kolekcji. Mnogość elementów pozwoli na możliwości aranżacji, które z powodzeniem wypełnią Twój dom. Wprowadź do swojego wnętrza ciepło wybierając naszą kolekcje Sky.
Kolorystyka:
- dąb riviera.
Wykonanie:
- płyta laminowana 16 mm,
- obrzeża wykończone okleiną ABS,
- szuflady - 4 sztuki,
- drzwi - 2 sztuki.
Wymiary:
- szerokość: 155cm,
- wysokość: 96cm,
- głębokość: 40cm.


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb riviera |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 155cm |
| Wysokość | 96cm |
| Głębokość | 40cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 471 |