Łóżko 160 ze stelażem Pro 13 dąb artisan
Opis
Kolekcja Pro została stworzona w stylu loftowym. Mnogość elementów pozwoli na dowolne zaaranżowanie pokoju dziennego czy sypialni.
Kolorystyka:
- dąb artisan
Wykonanie:
- płyta wiórowa laminowana 16mm,
- obrzeża oklejone ABS,
- łóżko z pojemnikiem na pościel,
- łóżko ze stelażem podnoszonym(w cenie łóżka)
- łoże na materac 160x200cm(dodatkowo płatny)
Wymiary:
- szerokość: 164,5cm
- wysokość: 80cm(zagłowie)
- głębokość: 204cm

Materac 160x200cm pocket(kieszeniowy) twardy z kokosem:
-wysokość 18cm
Materac 160x200 pocket(kieszeniowy) miękki - bez warstwy kokosu(wysokość 17cm)
Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb artisan |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 164cm |
| Wysokość | 80cm |
| Głębokość | 204cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Powierzchnia spania | 160/200cm |