Łóżko Memone 90 dąb złoty
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Memone to funkcjonalne meble do pokoju młodzieżowego. System charakteryzuje stylowe zestawienie wybarwień oraz połączenie metalowych uchwytów z wycięciami we frontach. Memone dostępne jest w kolorystyce głównej dąb złoty oraz dąb biały.
Wykonanie:
- płyta laminowana 22mm,
- obrzeże wykończone ABS,
- nóżki z tworzywa sztucznego,
- podnoszony drewniany stelaż w standardzie,
- pojemnik na pościel,
- tapicerowana aplikacja na zagłowie,
Kolorystyka:
-
dąb złoty + biały mat + grafit
Wymiary:
- szerokość: 94,5cm,
- wysokość(zagłowia): 90cm,
- głębokość: 204,5cm,


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb złoty |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 94cm |
| Wysokość | 90cm |
| Głębokość | 204cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Powierzchnia spania | 90/200cm |
| Kolor | 1630 |