Łóżko kontynentalne na nóżkach Lara 160x200cm beż - tkanina Riviera 21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka łóżka kontynentalnego Lara:
-
Zagłowie: pikowane to elegancki element wystroju, który doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość na lata. Subtelne pikowanie nadaje mu wyjątkowego charakteru, a staranne wykończenie sprawia, że stanowi ozdobę każdej sypialni.
-
Wysoka jakość: solidna konstrukcja wykonana z drewna oraz płyty meblowej z wykorzystaniem najlepszych materiałów gwarantuje trwałość i stabilność na lata.
-
Komfort snu: zastosowanie materaca głównego z warstwą pianki i sprężyn kieszeniowych pocket w standardzie zapewnia optymalne wsparcie dla ciała, co przekłada się na zdrowy sen.
-
Estetyka: dostępne w różnych odcieniach tkanin, łóżko można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza.
- Nóżki: zastosowane smukłe złote nóżki do łóżka kontynentalnego to stylowy detal, który nadaje meblowi elegancji i nowoczesnego charakteru.
-
Praktyczne rozwiązania: łóżko posiada dwa pojemne pojemniki na pościel, co czyni je funkcjonalnym elementem wyposażenia.
-
Powierzchnia spania: 160x200cm.
-
Tkanina: mebel wykonany w tkaninie Riviera 21 - beż(tkanina typu velvet o delikatnym połysku, co podkreśla jej szlachetny charakter. Jest również bardzo wytrzymała i odporna na ścieranie, co sprawia, że zachowuje swój piękny wygląd przez długie lata użytkowania. Dodatkowo, jest łatwa do utrzymania w czystości, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do eleganckich, jak i codziennych wnętrz).
-
Materac bazowy: wykonany ze sprężyn kieszeniowych typu pocket w standardzie.
- Materac nawierzchniowy: topper wykonany z pianki T30 o grubości 4cm znajduje się w zestawie z łóżkiem.

Wymiary Łóżka Lara 160x200:
- Powierzchnia spania: 160cm x 200cm
- Szerokość: 163cm
- Długość całkowita łóżka: 211cm
- Wysokość zagłowia: 120cm
- Wysokość powierzchni spania: 55cm

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 163cm |
| Wysokość | 120cm |
| Głębokość | 211cm |
| Powierzchnia spania | 160/200cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4351,4353,4533,4534,4535 |
| np-icons | ["velvet","petFrendly","easyClean","container","soft","sevenZone"] |