Łóżko kontynentalne z pojemnikiem Lara 140x200cm zieleń - tkanina Riviera 38
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka łóżka kontynentalnego Lara:
-
Zagłowie: pikowane to elegancki element wystroju, który doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość na lata. Subtelne pikowanie nadaje mu wyjątkowego charakteru, a staranne wykończenie sprawia, że stanowi ozdobę każdej sypialni.
-
Wysoka jakość: solidna konstrukcja wykonana z drewna oraz płyty meblowej z wykorzystaniem najlepszych materiałów gwarantuje trwałość i stabilność na lata.
-
Komfort snu: zastosowanie materaca głównego z warstwą pianki i sprężyn kieszeniowych pocket w standardzie zapewnia optymalne wsparcie dla ciała, co przekłada się na zdrowy sen.
-
Estetyka: dostępne w różnych kolorach, łóżko można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza.
-
Praktyczne rozwiązania: łóżko posiada jeden pojemny pojemnik na pościel, co czyni je funkcjonalnym elementem wyposażenia.
-
Powierzchnia spania: 140x200cm.
-
Tkanina: mebel wykonany w tkaninie Riviera 38 - zieleń(gęsta tkanina typu velvet, połyskująca, aksamitna w dotyku. Znajduje się w grupie tkanin łatwoczyszczących. Posiada zwiększoną odporność, co zapobiega mechaceniu się materiału).
-
Materac bazowy: wykonany ze sprężyn kieszeniowych typu pocket w standardzie.
- Materac nawierzchniowy: topper wykonany z pianki T30 o grubości 4cm znajduje się w zestawie z łóżkiem.

Wymiary Łóżka Lara 140x200:
- Powierzchnia spania: 140cm x 200cm
- Szerokość: 140cm
- Długość całkowita łóżka: 211cm
- Wysokość zagłowia: 120cm
- Wysokość powierzchni spania: 55cm

Zainwestuj w łóżko kontynentalne Lara z pikowanym zagłowiem, aby dodać swojemu wnętrzu klasy i komfortu, a także zwiększyć wygodę podczas codziennych chwil relaksu. Idealne dla tych, którzy cenią sobie styl i jakość.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 140cm |
| Wysokość | 120cm |
| Głębokość | 211cm |
| Powierzchnia spania | 140/200cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4330,4331,4479,4480,4481 |
| np-icons | ["velvet","petFrendly","easyClean","container","soft","sevenZone"] |