Łóżko kontynentalne z pojemnikiem Ortez 140x200 ciemny beż Riviera 16
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne Ortez to nowoczesny i stylowy mebel, który nada elegancji każdej sypialni. Wysoki, pionowo pikowany zagłówek podkreśla jego elegancki charakter, a obicie wykonane z miękkiej, welurowej tkaniny sprawia, że jest zarówno stylowe, jak i przytulne. Materiał ten jest przyjemny w dotyku oraz odporny na ścieranie, co gwarantuje trwałość na lata.
Charakterystyka łóżka kontynentalnego Ortez:
-
Zagłowie: Z pionowymi przeszyciami dodaje łóżku nowoczesnego charakteru. To eleganckie rozwiązanie, które doskonale wkomponuje się w każdą aranżację sypialni.
-
Wysoka jakość: Solidna konstrukcja wykonana z drewna oraz płyty meblowej z wykorzystaniem najlepszych materiałów gwarantuje trwałość i stabilność na lata.
-
Komfort snu: Zastosowanie materaca głównego z warstwą pianki i sprężyn kieszeniowych pocket w standardzie zapewnia optymalne wsparcie dla ciała, co przekłada się na zdrowy sen.
-
Estetyka: Dostępne w różnych kolorach, łóżko można dostosować do indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza.
-
Praktyczne rozwiązania: Łóżko posiada dwa pojemne pojemniki na pościel, co czyni je funkcjonalnym elementem wyposażenia.
-
Powierzchnia spania: 140x200cm.
-
Tkanina: mebel wykonany w tkaninie Riviera 16 - ciemny beż(gęsta tkanina typu velvet, połyskująca, aksamitna w dotyku. Znajduje się w grupie tkanin łatwoczyszczących. Posiada zwiększoną odporność, co zapobiega mechaceniu się materiału).
-
Materac bazowy: wykonany ze sprężyn kieszeniowych typu pocket w standardzie.
- Materac nawierzchniowy: materac nawierzchniowy topper wykonany z pianki T30 o grubości 4cm znajduje się w zestawie z łóżkiem.

Wymiary Łóżka Ortez 140x200:
- Powierzchnia spania: 140cm x 200cm
- Szerokość: 140cm
- Długość całkowita łóżka: 210cm
- Wysokość zagłowia: 110cm
- Wysokość powierzchni spania: 50cm

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 140cm |
| Wysokość | 110cm |
| Głębokość | 210cm |
| Powierzchnia spania | 140/200cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4683,4684,4685,4686,4687,4688 |
| np-icons | ["velvet","petFrendly","easyClean","container","soft","sevenZone"] |