Narożnik z regulowanymi zagłówkami Ontario boucle szary - tkanina Abriamo 7
Opis
Stwórz strefę komfortu i stylu w swoim salonie dzięki eleganckiemu narożnikowi Ontario. Ten narożnik to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wykonany z miękkiej tkaninie typu boucle, narożnik oferuje luksusowy wygląd oraz niezrównaną wygodę.
Narożnik Ontario posiada regulowane zagłówki, które pozwalają na dopasowanie oparcia do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając maksymalny komfort podczas odpoczynku. Czarne, metalowe nóżki dodają mu lekkości i elegancji, a zarazem podkreślają jego nowoczesny charakter. Głębokie siedziska i szerokie podłokietniki gwarantują relaks na najwyższym poziomie.
Charakterystyka narożnika Ontario:
- regulowane zagłówki dla optymalnego komfortu
- nowoczesny design z czarnymi, metalowymi nóżkami
- głębokie, wygodne siedziska
- funkcja spania
- pojemny pojemnik na pościel
- mebel wolnostojący - tył mebla obity jest tkaniną
- narożnik lewy lub prawy
- mebel wykonany w tkaninie typu boucle Abriamo 07 - szary(Tkanina Abriamo ma unikalną, pętelkową powierzchnię, która jest rezultatem specjalnego procesu tkania. Pętelki mogą być różnej wielkości, co nadaje tkaninie charakterystyczny wygląd. Posiada wysoką odporność na światło słoneczne oraz certyfikat trudnopalności).
Wymiary narożnika Ontario:
- szerokość: 273cm
- głębokość: 202cm
- wysokość: 85cm
- głębokość: 203cm
- wysokość siedziska: 44cm
- głębokość siedziska: 55cm
- głębokość siedziska otomany: 160cm
- powierzchnia spania: 193 x 125cm

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 273cm |
| Wysokość | 85cm |
| Głębokość | 202cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4378,4380,4381 |
| np-icons | ["boucle","petFrendly","container","sleepFunction","standAlone","soft"] |