Narożnik z regulowanymi zagłówkami Ontario sztruks róż - tkanina Poso 27
Opis
Stwórz strefę komfortu i stylu w swoim salonie dzięki eleganckiemu narożnikowi Ontario. Ten narożnik to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wykonany z miękkiego weluru, narożnik oferuje luksusowy wygląd oraz niezrównaną wygodę.
Narożnik Ontario posiada regulowane zagłówki, które pozwalają na dopasowanie oparcia do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając maksymalny komfort podczas odpoczynku. Czarne, metalowe nóżki dodają mu lekkości i elegancji, a zarazem podkreślają jego nowoczesny charakter. Głębokie siedziska i szerokie podłokietniki gwarantują relaks na najwyższym poziomie.
Charakterystyka narożnika Ontario:
- regulowane zagłówki dla optymalnego komfortu
- nowoczesny design z czarnymi, metalowymi nóżkami
- głębokie, wygodne siedziska
- funkcja spania
- pojemny pojemnik na pościel
- mebel wolnostojący - tył mebla obity jest tkaniną
- narożnik lewy lub prawy
- mebel wykonany w tkaninie typu sztruks Poso 27- róż(tkanina welurowa Poso o wyrazistej prążkowanej strukturze wyglądem przypomina popularny sztruks. Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na piling, dzięki czemu przez długi czas zachowuje swój nieskazitelny wygląd. Ponadto sztruksowa tkanina Poso ma dobrą odporność na tarcie i działanie światła. Takie właściwości gwarantują zachowanie oryginalnej intensywności kolorów oraz zwiększają trwałość obitych nią mebli)
Wymiary narożnika Ontario:
- szerokość: 273cm
- głębokość: 202cm
- wysokość: 85cm
- głębokość: 202cm
- wysokość siedziska: 44cm
- głębokość siedziska: 55cm
- głębokość siedziska otomany: 160cm
- powierzchnia spania: 193 x 125cm

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 273cm |
| Wysokość | 85cm |
| Głębokość | 202cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4372,4373,4374,4376,4377 |
| np-icons | ["petFrendly","easyClean","container","sleepFunction","standAlone","soft"] |