Skandynawski fotel Victoria róż - tkanina Riviera 62
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fotel Victoria to wyjątkowy mebel wykonany w stylu skandynawskim. Fotel Victoria charakteryzuje się przeszyciami na oparciu oraz nóżkami w kolorze naturalnego drewna. Konstrukcja mebla wykonana jest z drewna oraz płyty wiórowej co gwarantuje użytkowanie przez długie lata. Na siedzisku zastosowano wysokiej jakości piankę poliuretanową T30 oraz sprężyny faliste, które podnoszą komfort użytkowania. Zastosowanie wysokich drewnianych nóżek podkreśla skandynawski charakter mebla.
Charakterystyka:
- styl skandynawski
- solidna konstrukcja wykonana z drewna sosnowego oraz płyty meblowej
- mebel wolnostojący - tył mebla obity jest tkaniną
- drewniane wysokie nóżki w kolorze naturalnego drewna
- fotel 1 osobowy
- mebel wykonany w tkaninie Riviera 62 - róż(gęsta tkanina typu velvet, połyskująca, aksamitna w dotyku. Znajduje się w grupie tkanin łatwoczyszczących. Posiada zwiększoną odporność, co zapobiega mechaceniu się materiału).
WYMIARY:
- szerokość całkowita: 80cm
- wysokość całkowita: 75cm
- głębokość całkowita: 74cm
- szerokość siedziska: 45cm
- głębokość siedziska: 52cm
- wysokość siedziska: 43cm
- wysokość nóżek: 23cm

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 80cm |
| Wysokość | 75cm |
| Głębokość | 74cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 4115,4117,4118 |
| np-icons | ["velvet","petFrendly","easyClean","standAlone","soft"] |