Stół industrialny Kleo 185x67cm biały
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół industrialny Kleo to propozycja dla przestrzeni o charakterze loftowym. Nogi stołu wykonane zostały z profilu, malowane proszkowo na kolor czarny mat. Blat stołu to płyta laminowana o grubości 28mm.
Wymiary:
- szerokość: 185cm
- głębokość: 67cm,
- wysokość: 75cm,
Dostępna kolorystyka blatu:
- dąb artisan,
- dąb lancelot,
- biały mat,
Wykonanie:
- blat: płyta laminowana o grubości 28mm,
- nogi: profil 80x40mm malowany proszkowo na kolor czarny mat,
Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 185cm |
| Wysokość | 75cm |
| Głębokość | 67cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1869,1868 |