Stół rozkładany PST140
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nordi to niecodzienne połączenie połysku z dębowym dekorem i wysoką nogą o kształcie nawiązującym do formy frontów zaskoczy twoje wnętrze. Mnogość elementów w kolekcji sprawi, że nigdy nie zabraknie pomysłu na ciekawe aranżacje. Subtelny charakter formy podkreślony przez zmiękczenia krawędzi, pozwoli nabrać Twojemu wnętrzu lekkości i świeżego spojrzenia. Pozwól się zaskoczyć, wybierając Nordi.
Kolorystyka:
- biały mat / dąb riviera.
Wykonanie:
- blat: płyta laminowana 22 mm,
- obrzeża wykończone okleiną ABS,
- nogi drewniane,
Wymiary:
- szerokość: 140cm / szerokość po rozłożeniu: 180cm
- wysokość: 76cm,
- głębokość: 80cm.

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 140cm |
| Wysokość | 76cm |
| Głębokość | 80cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 400 |