Szafa Lizbona 2 250 biała
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lizbona 2 (250) ma trzy przesuwne fronty. Lustro zajmuje środkowy oraz fragmenty obu frontów sąsiednich. Razem tworzą ciekawy efekt wizualny, co predestynuje szafę do ustawienia w eksponowanym miejscu.
Kolorystyka:
- biały.
Wymiary:
- szerokość: 250cm
- wysokość: 215cm
- głębokość: 61cm
Cechy szafy:
- długie proste uchwyty,
- wewnętrzne szuflady,
- duże lustro,
- pakowne wnętrze.
Wnętrze szafy:

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 250cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 61cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 311 |