Szafa Nordi NSZ80 połysk
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nordi to niecodzienne połączenie połysku z dębowym dekorem i wysoką nogą o kształcie nawiązującym do formy frontów zaskoczy twoje wnętrze. Mnogość elementów w kolekcji sprawi, że nigdy nie zabraknie pomysłu na ciekawe aranżacje. Subtelny charakter formy podkreślony przez zmiękczenia krawędzi, pozwoli nabrać Twojemu wnętrzu lekkości i świeżego spojrzenia. Pozwól się zaskoczyć, wybierając Nordi.
Kolorystyka:
- biały połysk / dąb riviera.
Wykonanie:
- Korpus: płyta laminowana 16 mm / Front: płyta MDF w wysokim połysku.
- obrzeża wykończone okleiną ABS,
- nogi drewniane,
- uchwyty frezowane we froncie,
- szuflady - 2 sztuki,
- drzwi - 2 sztuki.
Wymiary:
- szerokość: 80cm,
- wysokość: 197cm,
- głębokość: 56cm.

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały / biały połysk |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 80cm |
| Wysokość | 197cm |
| Głębokość | 56cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 398 |