Szafa Vigo 225 3 kolory
Opis
VIGO 225 to duża szafa z dwoma przesuwnymi skrzydłami. Jej środek charakteryzują dwa poziome drążki, co sprawia, że nawet kolekcjoner koszul pomieści je wszystkie bez konieczności ich składania.
Kolorystyka do wyboru:
- biały,
- czarny,
- grafit.
Wymiary:
- szerokość: 225cm
- wysokość: 215cm
- głębokość: 65cm
Cechy szafy:
- dynamiczny wygląd,
- drążki na wieszaki,
- praktyczne wnętrze,
- bezpieczne przesuwne drzwi,
- bezuchwytowe fronty.
Wnętrze szafy:

Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 225cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 65cm |
| Typ drzwi | Przesuwne |
| Liczba drzwi | 2 |
| Montaż | Meble do samodzielnego montażu |
| Gwarancja | 24 miesiące |