Szafa Vista 180 biała
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vista to seria kilku modeli szaf, które przy tej samej wysokości i głębokości, mają różne szerokości. Charakterystyczny dla wzornictwa serii jest wygląd frontów – jeden to w całości lustrzana tafla, drugi – w kolorze korpusu pocięty poziomymi cienkimi liniami. Vista 180 zajmuje niewiele miejsca, a oferuje sporo przestrzeni przechowalniczej.
Kolorystyka:
- biały,
Wymiary:
- szerokość: 180cm
- wysokość: 215cm
- głębokość: 61cm
Cechy szafy:
- ponadczasowe wzornictwo,
- duże lustro,
- stabilna konstrukcja,
- pakowne wnętrze,
Wnętrze szafy:

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 180cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 61cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 299,301 |