Szafa Vista 203 czarna
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vista to seria kilku modeli szaf, które przy tej samej wysokości i głębokości, mają różne szerokości. Charakterystyczny dla wzornictwa serii jest wygląd frontów – jeden to w całości lustrzana tafla, drugi – w kolorze korpusu pocięty poziomymi cienkimi liniami. Vista 203 zaspokoi potrzeby dwóch i więcej osób.
Kolorystyka:
- czarny,
Wymiary:
- szerokość: 203cm
- wysokość: 215cm
- głębokość: 61cm
Cechy szafy:
- ponadczasowe wzornictwo,
- duże lustro,
- stabilna konstrukcja,
- pakowne wnętrze,
Wnętrze szafy:

Dane techniczne
| Kolorystyka | Czarny |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 203cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 61cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 302,304 |