Szafa z lustrem Nelly 3D 155cm dąb artisan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W planowaniu nowoczesnej garderoby czy sypialni nie może zabraknąć funkcjonalnej szafy. Nelly wykonana została na wzór loftowy - na frontach umieszczono ozdobne lamele, które wpisują się w aktualne trendy i unowocześnią twoją przestrzeń. Nelly wyposażona została w tradycyjne drzwi uchylne oraz wysuwane szuflady. Szafa dostępna w trzech wersjach szerokości 2D(105cm), 3D(155cm) lub 4D(206cm), w wariancie z lustrem lub bez oraz trzech topowych wariantach kolorystycznych - dąb artisan + czarny, grafit + dąb artisan, szary + dąb artisan.
Wykonanie:
- płyta laminowana 16mm;
- obrzeże wykończone ABS;
- uchwyty metalowe malowane na czarno;
- lamele o profilu 18x18mm;
- klasyczne drzwi uchylne;
- obrzeże wykończone ABSem;
- wysuwane szuflady - 2 sztuki;
- drzwi - 3 sztuki;
Dostępna kolorystyka:
- dąb artisan + lamela czarna;
- grafit + lamela dąb artisan;
- szary + lamela dąb artisan;
Wymiary:

Praktyczne wnętrze szafy:

Opcjonalnie do zakupienia nadstawka do szafy:

Wymiary nadstawki:

Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb artisan / czarny |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 155cm |
| Wysokość | 200cm |
| Głębokość | 51cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1784,1785 |