Szafka RTV 300cm Calabrini czarny połysk
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Meble Calabrini to nowoczesny system do pokoju dziennego. Mimo niewielkiej ilości elementów pozwala stworzyć w pełni funkcjonalny salon.
RTV składa się z dwóch szafek RTV o szerokości 150cm.
Zestaw zawiera:
- 2x C RTV 150 czarny/czarny połysk
Kolorystyka:
- czarny/czarny połysk
Wykonanie:
- fronty wykonane w połysku
- obrzeże wykończone ABS,
- funkcję uchwytów pełnią fronty, które delikatnie wystają poza korpus,
- RTV jest uniwersalne - stojące lub wiszące,
Wymiary:
- C RTV 150: szer. 150cm / wys. 37cm(wymiar szafki z nóżkami) / głęb. 43cm,
- C RTV 150: szer. 150cm / wys. 34cm(wymiar szafki w przypadku zastosowania RTV wiszącej) / głęb. 43cm,

Dane techniczne
| Kolorystyka | Czarny / czarny połysk |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 300cm |
| Wysokość | 37cm |
| Głębokość | 43cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1744 |