Szafka RTV Oro 175 szary
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka i stylowa szafka RTV z kolekcji Oro w kolorze szarym. Szczególną uwagę zwraca górna i dolna krawędź mebla, która została wykończona złotymi listwami.
Wykonanie kolekcji Oro:
- płyta laminowana 16mm;
- złote listwy wykonane z okleiny ABS;
- szafka wisząca pod telewizor;
- bez uchwytowy system otwierania "push to open";
Dane techniczne
| Kolorystyka | Szary |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 175cm |
| Wysokość | 30cm |
| Głębokość | 32cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 2380,2381,2382,2384 |