Szafka dolna witryna 60 DW 1F BB czarny/dąb artisan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Witryna czarny/dąb artisan - szafka dolna 60cm. Wyposażona została w dwie półki.
Nowoczesne witryny kuchenne – dostępne w wersji wiszącej oraz stojącej. Połączenie dekoru dąb artisan z eleganckim czarnym matem nadaje wnętrzu stylowy i ponadczasowy charakter. Przeszklone fronty doskonale eksponują zastawę, dekoracje lub dodatki kuchenne, a funkcjonalne wnętrze zapewnia wygodne przechowywanie. Idealne do nowoczesnych i loftowych aranżacji kuchni.
Charakterystyka witryn:
⇒ korpus płyta laminowana 16mm,
⇒ fronty: ramka MDF, szyba,
⇒ szyby frontowe: szkło hartowane, szlifowane dookoła,
⇒ półki szkladne: szkło szlifowane dookoła,
⇒ połączenie korpusu w odcieniu dąb artisan z frontami w kolorze czarnym,
⇒ fronty wyposażone zostały w system cichego domykania,
⇒ czarny aluminiowy uchwyt krawędziowy,
⇒ szafki dolne nie posiadają blatu,
⇒ opcjonalnie możliwość zakupienia blatu do szafek dolnych o grubości 28mm lub 38mm,
⇒ szafki sprzedawane w paczkach wraz z czytelną instrukcją montażu oraz wszystkimi potrzebnymi okuciami,
⇒ meble do samodzielnego montażu,
⇒ mnogość modułowych szafek kuchennych pozwoli na dowolną konfigurację Twojej kuchni.
⇒ opcjonalnie możliwość zakupienia oświetlenia LED (2 klipsy).
Kolorystyka:
⇒ Fronty - czarny mat,
⇒ Korpus - dąb artisan.

Wymiary 60 DW 1F BB:
⇒ szerokość: 60cm,
⇒ wysokość: 82cm,
⇒ głębokość: 52cm.
Wszystkie dostępne witryny:

Możliwość dowolnej konfiguracji i łączenia szafek.

Dane techniczne
| Rodzaj szafki | Dolna |
| Kolorystyka korpusu | Dąb artisan |
| Kolorystyka frontu | Czarny mat |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Kolor | 7528 |
| Szerokość | 60cm |
| Wysokość | 82cm |
| Głębokość | 52cm |