Szafka rtv Kolder RTV 150 cashmere
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolder to kolekcja mebli stworzona z myślą o osobach ceniących ponadczasowy design, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania. Subtelna elegancja i proste formy sprawiają, że meble te doskonale komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.
Charakterystycznym elementem kolekcji są delikatne pionowe frezy, które nadają meblom wyjątkowego charakteru, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę. Matowe wykończenie oraz starannie dobrane materiały gwarantują trwałość i komfort użytkowania.
Wykonanie szafki Kolder RTV 150:
✔ Unikalna faktura – pionowe frezowania dodają meblom głębi i nowoczesnego wyrazu.
✔ Funkcjonalność – przemyślany układ wnętrza zapewnia maksymalną wygodę użytkowania.
✔ Nowoczesne wykończenie – połączenie matowych powierzchni oraz wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i estetykę.
✔ Kolorystyka: cashmere.
✔ Korpus i front wykonano z płyty laminowanej 16mm.
✔ Drzwi wykonane z frezowanej płyty MDF.
✔ Bezuchwytowy system otwierania drzwi „Push-To-Open”.
✔ Szuflady z prowadnicami dolnego montażu, ze spowalniaczem.
✔ Plecy wykonane z płyty HDF 3mm.
✔ Nogi – wysokość 5cm z tworzywa sztucznego.
✔ Obrzeża ABS,
✔ Szafka uniwersalna – stojąca/wisząca. W paczce znajdują się nóżki i zawieszaki.
Wymiary:
✔ szerokość: 150cm,
✔ wysokość: 34cm,
✔ głębokość: 41cm.

Nasze meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Kolorystyka | Kaszmir |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 150cm |
| Wysokość | 34cm |
| Głębokość | 41cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 5165,5166,5168 |