Szafka wisząca Stilo Clay Grey/biały 50 G-72 1F
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
do 12 dni roboczych
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stilo 50 G-72 1F- szafka górna wisząca. Szafka wyposażona została w dwie półki.
Charakterystyka systemu szafek kuchennych Stilo:
- korpus płyta laminowana 16mm,
- frezowane fronty wykonane z wysokiej jakości płyty MDF 16mm,
- fronty posiadają system cichego domykania,
- szuflady premium box - z systemem cichego domykania,
- uchwyty metalowe,
- strona uchylania szafek jest uniwersalna - ustalana przy montażu,
- szafki dolne nie posiadają blatu,
- opcjonalnie możliwość zakupienia blatu do szafek dolnych o grubości 28mm lub 38mm,
- szafki sprzedawane w paczkach wraz z czytelną instrukcją montażu oraz wszystkimi potrzebnymi okuciami,
- meble do samodzielnego montażu,
- mnogość szafek kuchennych pozwoli na dowolną konfigurację Twojej kuchni.
Kolorystyka:
- Fronty - MDF Clay Grey mat,
- Korpus - biały mat.
Wymiary Stilo 50 G-72 1F:
- szerokość:50cm,
- wysokość: 71,5cm,
- głębokość: 31cm.
Pozostałe szafki kuchni Stilo wraz z wymiarami:




Pozostałe szafki na innych ofertach.
Dowolność konfiguracji szafek. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub wyceny - prowadzimy doradztwo w zakresie planowania szafek pod wymiar.
Dane techniczne
| Rodzaj szafki | Górna |
| Kolorystyka korpusu | Biały mat |
| Kolorystyka frontu | MDF Clay Grey mat |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Kolor | 2636,3298,3389 |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | 71.5cm |
| Głębokość | 31cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów
Kraj wysyłki: