Witryna Denver dąb monastery
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Denver dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych: dąb monastery + wstawki czarny połysk, dąb biały + wstawki biały połysk lub dąb biały + wstawki grafit połysk.
Wykonanie:
- korpus: płyta laminowana 22mm,
- fronty: płyta laminowana 16mm,
- obrzeże wykończone ABS,
- uchwyty metalowe,
- drzwi ze szybą
- szklana pólka
Kolorystyka:
-
Dąb monastery / czarny połysk
Wymiary:
- szerokość 50cm
- wysokość: 215cm
- głębokość: 40cm
Witryna posiada szklaną pólkę, którą opcjonalnie można podświetlić oświetleniem LED.
Oświetlenie LED square 1punktowe(+80zł). Kolorystyka oświetlenia: biała.

Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb monastery |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 50cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 40cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1577 |