Witryna wisząca Calabrini dąb złoty
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
System mebli Calabrini to nowoczesny system do pokoju dziennego. Mimo niewielkiej ilości elementów pozwala stworzyć w pełni funkcjonalny salon.
Witryna wyposażona jest w szklaną półkę, którą opcjonalnie można podświetlić oświetleniem LED co podkreśli nowoczesność mebla. Witryna dostępna jest w trzech wybarwieniach: biały+biały połysk, czarny + czarny połysk oraz dąb złoty.
Kolorystyka:
- dąb złoty
Wykonanie:
- obrzeże wykończone ABS
- witryna wisząca
- funkcję uchwytów pełnią fronty, które delikatnie wystają poza korpus
Wymiary:
- szerokość: 45cm
- wysokość: 117cm
- głębokość: 32cm
Witryna jest funkcjonalna i idealnie komponuje się z innymi bryłami z systemu Calabrini.

Opcjonalne oświetlenie LED 1 klips(+60zł).
Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb złoty |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 45cm |
| Wysokość | 117cm |
| Głębokość | 32cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1423,1424 |