Komoda Calabrini biały/biały połysk
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
System mebli Calabrini to nowoczesny system do pokoju dziennego. Mimo niewielkiej ilości elementów pozwala stworzyć w pełni funkcjonalny salon. Przeszklona komoda Calabrini wyposażona w szklaną półkę, którą opcjonalnie można podświetlić oświetleniem LED co podkreśli nowoczesność mebla. Komoda dostępna jest w trzech wybarwieniach: biały+biały połysk, czarny + czarny połysk oraz dąb złoty.
Kolorystyka:
- biały / biały połysk
Wykonanie:
- płyta laminowana 16mm
- obrzeże wykończone ABS
- fronty w połysku
- nóżki wykonane z tworzywa sztucznego
Wymiary:
- szerokość: 100cm
- wysokość: 107cm
- głębokość: 35cm
Opcjonalne oświetlenie LED 1 klips(+60zł).
Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały / biały połysk |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 100cm |
| Wysokość | 107cm |
| Głębokość | 35cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1387,1388 |