RTV Calabrini 150 biały/biały połysk
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
System mebli Calabrini to nowoczesny system do pokoju dziennego. Mimo niewielkiej ilości elementów pozwala stworzyć w pełni funkcjonalny salon.
RTV dostępny jest w trzech wybarwieniach: biały+biały połysk, czarny + czarny połysk oraz dąb złoty.
Kolorystyka:
- biały/biały połysk
Wykonanie:
- obrzeże wykończone ABS,
- fronty w połysku,
- RTV uniwersalne - stojące lub wiszące,
- nóżki wykonane z tworzywa sztucznego
- funkcję uchwytów pełnią fronty, które delikatnie wystają poza korpus
Wymiary:
- szerokość: 150cm
- wysokość: 37cm
- głębokość: 43cm

Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały / biały połysk |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 150cm |
| Wysokość | 37cm |
| Głębokość | 43cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1412,1413 |