Ława Mono ML104 granat
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Mono powstała z połączenia stylu industrialnego oraz minimalistycznego. Kolekcję charakteryzują stonowane złote uchwyty, ciekawa barwa oraz metalowy stelaż na którym opiera się cała konstrukcja.
Ława Mono wyposażona została w szufladę oraz półkę, która zmieści wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi. Ciekawy design wkomponuje się w każde wnętrze nadając mu delikatności oraz styl industrialny.
Dostępna kolorystyka:
- bordo,
- granat.
Wykonanie:
- korpus: płyta laminowana 16 mm,
- front: płyta laminowana 16 mm,
- obrzeże wykończone ABS 0,5 mm,
- złote uchwyty metalowe,
- nóżki stelaż metalowy 18x18 mm,
- wysokość nóżek: 18,2cm
Wymiary:
- szerokość: 103,5m
- wysokość: 46,2cm
- głębokość: 68cm

Wszystkie elementy kolekcji Mono dostępne są TUTAJ
Dane techniczne
| Kolorystyka | Granat |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 104cm |
| Wysokość | 46cm |
| Głębokość | 68cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1747 |
