Szafka RTV Mono MRTV154 granat
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Mono powstała z połączenia stylu industrialnego oraz minimalistycznego. Kolekcję charakteryzują stonowane złote uchwyty, ciekawa barwa oraz metalowy stelaż na którym opiera się cała konstrukcja.
Szafka RTV Mono to nowocześnie wyposażone RTV. Posiada szufladę, dwa uchylne fronty oraz półkę umieszczoną w centralnej części, dzięki której z pewnością zoorganizujesz miejsce na swój sprzęt elektroniczny.
Dostępna kolorystyka:
- bordo,
- granat.
Wykonanie:
- korpus: płyta laminowana 16 mm,
- front: płyta laminowana 16 mm,
- obrzeże wykończone ABS 0,5 mm,
- złote uchwyty metalowe,
- nóżki stelaż metalowy 18x18 mm,
- wysokość nóżek: 18,2cm
Wymiary:
- szerokość: 153,4cm
- wysokość: 56,2cm
- głębokość: 39cm


Wszystkie elementy kolekcji Mono dostępne TUTAJ

Dane techniczne
| Kolorystyka | Granat |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 154cm |
| Wysokość | 56cm |
| Głębokość | 39cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1746 |