Szafa Bono 3D 135cm dąb artisan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa Bono to rozwiązanie dla nowoczesnych oraz stylowych wnętrz. Dzięki dostępności w 4 topowych odmianach kolorystyki: biały, dąb artisan, dąb złoty, dąb monastery wpasuje się do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.
Kolorystyka:
- dąb artisan
Wykonanie:
- obrzeże ABS
- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego
- 3x drzwi uchylne
- 2x drążek ubraniowy
- 4x półka + dno szafy
- korpus płyta wiórowa 16 mm
- blat górny płyta wiórowa 22 mm
Wnętrze szafy:

Wymiary:
- szerokość: 135cm,
- wysokość: 202,2cm
- głębokość: 65cm.


Opcjonalnie możliwość kupna kontenerka w kolorze szafy:

Wymiary kontenerka:


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb artisan |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 135cm |
| Wysokość | 202cm |
| Głębokość | 65cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1379,1381,1382 |