Szafa przesuwna Bono 120 z lustrem dąb artisan
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa Bono z lustrem to rozwiązanie dla nowoczesnych oraz stylowych wnętrz. Dzięki dostępności w 4 topowych odmianach kolorystyki: biały, dąb artisan, dąb złoty, dąb monastery wpasuje się do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.
Kolorystyka:
- dąb artisan
Wykonanie:
- obrzeże ABS,
- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego,
- 2x drzwi przesuwne,
- 2x drążek ubraniowy,
- 5x półka + dno szafy,
- korpus płyta 16 mm,
- lustro na obydwóch frontach,
Wnętrze szafy:

Wymiary:
- szerokość: 120cm,
- wysokość: 215cm
- głębokość: 62cm.


Opcjonalnie możliwość kupna kontenerka w kolorze szafy:
Wymiary kontenerka:


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb artisan |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 120cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 62cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1335,1337,1338 |