Komoda Bono 2D4SZ dąb monastery
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Funkcjonalna komoda to podstawa każdej sypialni czy salonu. Komoda Bono wyposażona została w 2 sztuki drzwi uchylnych oraz 4 wysuwane szuflady. Dostępność w 4 różnych wybarwieniach: biały, dąb artisan, dąb złoty, dąb monastery sprawia, że każdy znajdzie swój ulubiony odcień.
Kolorystyka:
- dąb monastery
Wykonanie:
- obrzeże ABS,
- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego,
- prowadnice rolkowe,
- 2x drzwi,
- 4x szuflada,
- korpus płyta 16 mm
- blat górny płyta 22 mm
- wstawki w drzwiach 12 mm
Wymiary:
- szerokość : 120cm,
- wysokość: 90cm,
- głębokość: 40cm.



Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb monastery |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 120cm |
| Wysokość | 90cm |
| Głębokość | 40cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1319,1320,1321 |