Szafa przesuwna Bono 250 lustro szuflady dąb monastery
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa Bono to rozwiązanie dla nowoczesnych oraz stylowych wnętrz. Dzięki dostępności w 4 topowych odmianach kolorystyki: biały, dąb artisan, dąb złoty, dąb monastery wpasuje się do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.
Kolorystyka:
- dąb monastery
Wykonanie:
- obrzeże ABS
- uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego
- 3x drzwi przesuwne
- 2x szuflada prowadnice rolkowe
- 2x drążek ubraniowy
- 9x półka + dno szafy
- korpus płyta wiórowa 16 mm
- lustro w standardzie
- możliwość montażu bez listw ozdobnych na drzwiach
Wnętrze szafy:

Wymiary:
- szerokość: 250cm,
- wysokość: 215cm
- głębokość: 62cm.


Opcjonalnie możliwość kupna kontenerka w kolorze szafy:

Wymiary kontenerka:


Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb monastery |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 250cm |
| Wysokość | 215cm |
| Głębokość | 62cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 1371,1372,1373 |