Łóżko Bono 160x200 pojemnik+stelaż dąb monastery
Opis
Klasyczne łóżko Bono z płyty. W standardzie posiada pojemnik oraz stelaż drewniany unoszony na sprężynach. Łóżko dostępne w 4 topowych wybarwieniach: biały, dąb artisan, dąb złoty, dąb monastery.
Kolorystyka:
- dąb monastery
Wykonanie:
- obrzeże ABS,
- płyta wiórowa:
- przód 22, 16 i 12 mm;
- boki 22 mm;
- wezgłowie 22, 16 mm, - stelaż drewniany (automaty ze sprężynami),
- materac sprzedawany osobno,
- dno łóżka z 4 wywietrznikami,
Wymiary:
- szerokość: 165cm,
- wysokość: 55cm,
- głębokość: 205cm,




Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb monastery |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 165cm |
| Wysokość | 55cm |
| Głębokość | 205cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Powierzchnia spania | 160/200cm |
| Kolor | 1323,1324,1325 |