Szafa Elena 2D dąb lefkas
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolorystyka:
- dąb lefkas,
Wykonanie:
- grubość korpusu 16mm,
- grubość frontów 16mm,
- obrzeże oklejone melaminą,
- szafa wyposażona w 1 drążek na wieszaki oraz 5 półek,
- uchwyty z tworzywa sztucznego,
Wymiary szafy:
- szerokość - 89,7 cm
- wysokość - 190,5 cm
- głębokość - 53 cm
Wymiary nadstawki (ukazana na ostatnich zdjęciach, dodatkowo płatna)
- szerokość - 89,7cm
- wysokość - 55cm
-głębokość - 53cm
Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb lefkas |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 90cm |
| Wysokość | 190cm |
| Głębokość | 53cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 717,64 |