Szafa Elena 3D biała
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolorystyka do wyboru:
- Biały,
- dąb sonoma,
- dąb lefkas,
Wykonanie:
- grubość korpusu 16mm,
- grubość frontów 16mm,
- obrzeże oklejone melaminą,
Szafa posiada na wyposażeniu 1 drążek oraz 5 półek.
Wymiary:
Szerokość 133cm
Wysokość 190,5cm
Głębokość 53cm
Wymiary nadstawki (ukazana na ostatnich zdjęciach, dodatkowo płatna)
- szerokość - 133cm
- wysokość - 55cm
-głębokość - 53cm
Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 133cm |
| Wysokość | 190cm |
| Głębokość | 53cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 63,711,712 |