Szafa Elena 4Drzwi szuflady dąb lefkas
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonanie:
- grubość korpusu 16mm,
- grubość frontów 16mm,
- obrzeże oklejone melaminą,
- uchwyty z tworzywa sztucznego.
Wyposażenie szafy:
- 2x drążki na wieszaki,
- 2x szuflady,
- 6x półki.

Wymiary:
- szerokość 176,3cm,
- wysokość 190,5cm,
- głębokość 53cm.
Wymiary nadstawki (ukazana na ostatnich zdjęciach, dodatkowo płatna)
- szerokość - 176,3cm,
- wysokość - 55cm,
- głębokość - 53cm
Szafa z nadstawką:

Szafa bez nadstawki:

Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb lefkas |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 176cm |
| Wysokość | 190cm |
| Głębokość | 53cm |
| Montaż | Do samodzielnego montażu(okucia i instrukcja w zestawie) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | 719,65 |